Azerbaidžanas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Azerbaidžanas parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Azerbaidžane

Azerbaidžanas yra buvusi Sovietų Respublika, valstybė, besiribojanti su Kaspijos jūra ir Kaukazu, kertanti Aziją ir Europą. Rytuose ji ribojasi su Kaspijos jūra, šiaurėje su Rusija, vakaruose su Gruzija ir Armėnija, o pietuose - su Iranu. Sostinė Baku garsėja viduramžių senamiesčio įtvirtinimu, kuriame yra „Shirvanshahs“ rūmai, karališkoji rezidencija, datuojama XV a., Ir senoviniu Mergelės bokštu, dominuojančiu miesto horizonte.

Jei jus domina parduodamas turtas Azerbaidžane, geriau perskaityti mūsų pranešimą apie jo nekilnojamojo turto rinką. Azerbaidžane tiek ambicingi tikslai, tiek gyvenamųjų patalpų, biurų ir viešbučių, tiek infrastruktūros, tiek parduodamo nekilnojamojo turto sektorius siūlo dideles investavimo galimybes. Iki krizės statybų sektorius buvo varomasis Azerbaidžano ekonomikos sektorius, iš tikrųjų tai buvo įrodymas, kad jo indėlis į šalies BVP didėja procentine dalimi - nuo 8% 2011 m. Iki 12,1% 2015 m., 2016 m. vertus, nuosmukį taip pat lemia sulėtėjęs statybų sektorius, kuris išlieka antrasis ekonomikos sektorius. Šių metų balandžio mėn., Palyginti su kovo mėn., Kainos Baku nekilnojamojo turto rinkoje padidėjo 2,49 proc.

Azerbaidžane praėjusį mėnesį padidėjusios parduodamo nekilnojamojo turto kainos paveikė beveik visus rinkos segmentus. Pirminės nekilnojamojo turto rinkos kainos per mėnesį padidėjo 3,98%, antrinės rinkos - 3,44%, žemės rinkos kainos padidėjo 1,06%, o nuomos kainos per mėnesį padidėjo 0,39%.

2018 m. Balandžio mėn., Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, kainos Baku nekilnojamojo turto rinkoje sumažėjo 0,87 proc. Sumažėjimą daugiausia lėmė sumažėjusios kainos komercinio nekilnojamojo turto, parduodamo Baku, rinkoje.

Nekilnojamojo turto rinka rodo stabilizacijos tendenciją, o metų pabaigoje tikimasi 6% augimo.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 37524

Parduoda Baras/restoranas/naktinis klubas, Azerbaidžanas, Aran, Göyçay, Göyçay

103,170.61EUR
Parduoda
Baras/restoranas/naktinis klubas

10000 m²
Sveiki! Pasirengęs verslas yra parduodamas. Dėl skubių pardavimų jis parduodamas daug pigiau nei tikrosios kainos. Vienas hektaras žemės, ant kurio y...
Cod. 2857

Parduoda Vasarnamis, Azerbaidžanas, Baku, Baku, center

189,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

200 m²
Parduodamas turtas netoli centro Baku. Geras kokybės namas.
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB